O autorze
Żbik w warszawskiej Alkopoligamii, Wcześniej ART&PR Manager Centrum Artystycznego Sen Pszczoły oraz project manager Fundacji XIX Dzielnica Kreatywności. Organizator wydarzeń kulturalnych, np. Wielkiego Antykwariatu. Kocha Olę.

Lewandowski, Szczęsny, 2cztery7 - "Wyloguj się do życia... a robi się to TAK!"

Stasiak, Robert Lewandowski, Ten Typ Mes
Stasiak, Robert Lewandowski, Ten Typ Mes http://wylogujsie.org/
Miesiące pracy Fundacji FIRST wraz z partnerami, krew, pot i łzy, dużo energii i zaangażowania wyjątkowych fachowców i oto jest pierwszy efekt - dwa spoty drugiej edycji kampanii "Wyloguj się do życia"!

W pierwszym - muzycznym - poza główną bohaterką możecie zobaczyć 2cztery7, czyli Tego Typa Mesa, Stasiaka i Pjusa. W sześćdziesięciu sekundach Marek Cichy (reżyser oraz scenarzysta) starał się zainspirować młodzież do działania - zobaczcie jak mu się udało, spoty poniżej. W drugim - sportowym - klipie wystąpiły światowe gwiazdy piłki nożnej - Robert Lewandowski oraz Wojciech Szczęsny.Jako osoba całym sercem zaangażowana w Kampanię zachęcam do sprawdzania i przekazywania dalej - idea jest BARDZO WAŻNA, choć nie wszyscy zdajemy sobie jeszcze z tego sprawę. Pierwsza edycja zrobiona we współpracy z Sokołem ujawniła zatrważające dane (polecamy sprawdzić TUTAJ), rok później skupiamy się na tym, by pasja wirtualna nie wykluczyła tej "wylogowanej".Internet jest użytecznym narzędziem, ale jeśli sam w sobie staje się treścią i celem - może to zwiastować problem, który warto przedyskutować publicznie.

Autorem ścieżki dźwiękowej spotów jest R.A.U., lektorem zgodził się zostać Eryk Lubos, za produkcję odpowiadała Film Produkcja.https://www.facebook.com/Wyloguj
https://www.facebook.com/alkopoligamiacom
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...